Koszulki Łosoś Drawy – edycja 2024

Podobały Wam się tegoroczne koszulki?

Ich wykonanie nie byłoby możliwe bez naszych niezawodnych sponsorów, których chcielibyśmy tutaj przedstawić. Na „pierwszy ogień” trafia:

HANSA – domy szkieletowe

Firma HANSA zajmuje się budową domów szkieletowych technologią skandynawską. Ściany takich domów są otwarte dyfuzyjnie ( czyli tzw wentylowane ) dzięki czemu nasze domy są nazywane wielopokoleniowymi a ich żywotność może trwać od stu do stupiećdziesięciu lat. Swoje czternastoletnie doświadczenie firma zdobywała budując domy w Skandynawii , dla takich potentatów budowlanych jak : Rörvikhuse czy Tryvselhuse. W styczniu br firma Hansa rozpoczęła współpracę z ogólnoświatową amerykańską firmą TYVEK specjalizująca się w wysokiej jakości produktach dla domów szkieletowych. Co wyróżnia firmę HANSA od większości polskich firm zajmujących się budownictwem szkieletowym ?

Przede wszystkim:

– budowa domów nie na ilość , lecz na jakość budowanych przez nią domów

– wysoka jakość używanych materiałów

– wysoka energooszczędność

– długa żywotność domów

– duże doświadczenie

https://www.facebook.com/profile.php?id=100087469163463

Kolejny sponsor to:

TEA CLUB – to miejsce w którym zamówią Państwo wysokogatunkową herbatę czy też kawę , a także nabędą wszelkiego rodzaju gadżety które mogą pomóc do prawidłowego sporządzenia tych aromatycznych napojów. Wszystkie produkty w ofercie Tea Club mają wszelkiego rodzaju certyfikaty oraz atesty. 

Informacje o sklepie na stronie www.teaclub.com.pl

zimorodek.pl – jest to polski serwis internetowy oferujący bezpłatną aplikację mobilną pozwalającą na błyskawiczne sprawdzenie w dowolnym miejscu w Polsce, jakie sklepy wędkarskie, łowiska znajdują się w okolicy . Jest to portal stworzony przez wędkarzy dla wędkarzy. Jest dostępny w formie portalu internetowego, aplikacji desktopowej oraz aplikacji mobilnej. Wszystko na stronie www.zimorodek.pl

Almar – jest to firma developerska zajmująca się sprzedażą mieszkań w różnych stadiach od stanu surowego poprzez apartamenty. Działa przede wszystkim w rejonie Trzcianki, Krzyża Wlk i okolic. Więcej informacji na stronie www.almarpolska.pl

Bricomarche – jest to sieć sklepów, które posiadają w swojej ofercie produkty do ogrodu, majsterkowania, budowlanka etc. Jest to sieć kilkuset sklepów w całej Polsce. Nas wsparł sklep w Wałczu znajdujący się na ul. Budowlanych 5. W sklepie znajduje się także bardzo dobrze zaopatrzone stoisko wędkarskie. Zapraszamy w imieniu właścicieli na zakupy tel. 672506030.

Auto – Handel Artur Pawlak w Choszcznie – jest to komis , który posiada w swojej ofercie bogatą ofertę aut sprowadzonych głównie z Niemiec. Ale można nabyć także przyczepy kempingowe. Właściciel jest bardzo komunikatywny i jest w stanie znaleźć każde auto w zależności od widzimisię klienta. Komis znajduje się na ul. Grunwaldzkiej. Więcej na stronie www.arturpawlak.otomoto.pl tel 604598067. Polecamy.

Wypożyczalnia aut Tomasz Karpała Łobez – Wybierając się w podróż czy też chcesz przewieźć towar zachęcamy do wypożyczenia busa 7 osobowego czy pojazdu dostawczego. Wszystko to znajdziesz w Łobzie na ul. Waryńskiego w woj. zachodniopomorskim . Tomasz posiada w swojej ofercie kilka aut osobowych min VW Caravelle  9 osób, Ople, Renaulty . Auta przed wyjazdami dokładnie sprawdzane i na bieżąco serwisowane.  Co najważniejsze są tutaj przystępne ceny. Telefon do właściciela  661035143 . Zapraszamy do skorzystania z usług . Polecamy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *