Owocne spotkanie w Gorzowie

W dniu 04 stycznia 2022 r w Gorzowie w siedzibie Polskiego Związku Wędkarskiego odbyło się spotkanie Zarządu Towarzystwa Miłośników Drawy i Bukówki w osobach Prezesa i vice Prezesa oraz Zarządu Polskiego Związku Wędkarskiego w Gorzowie Wlk w osobach Prezesa , Dyrektora Biura oraz Ichtiologa. Na spotkaniu poruszaliśmy kwestie współpracy pomiędzy naszymi stowarzyszeniami w kwestii zarybień, ochrony . Przedstawiliśmy nasze zakresy działań , wspólne realizowanie prac na Drawie i dorzeczu . Padło kilka pomysłów które obie strony zaakceptowały. Uzgodniono wspólne zarybienie Drawy brzaną i lipieniem , uzgodniono warunki rozgrywania zawodów organizowanych przez nasze stowarzyszenie. Uważam, że spotkanie było owocne przede wszystkim dla Drawy i dorzecza. Tymczasem przygotowania do zawodów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *