Zapisy na Zawody Łosoś Drawy 2022

Ruszają zapisy na nasze I Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie Łosoś Drawy. Koszt uczestnictwa w zawodach to 150 zł (na który składa się posiłek w dwóch dniach zawodów, nagrody dla uczestników oraz pakiet startowy).

Bazą wypadowo-noclegową będzie Agroturystyka Gościniec w Zatomiu.

Nocleg we własnym zakresie. Uczestnicy mogą rezerwować noclegi pod numerem telefonu 722043956. Oto cennik za nocleg :

– 70zł/osoba/doba- nocleg na jedną dobę

– 50zł/osoba/doba- nocleg powyżej jednej doby

– 100zł/osoba/doba- nocleg jednej osoby w pokoju.

W przypadku pytań proszę o kontakt z organizatorami Arek: 693056134, Andrzej: 501790082. Serdecznie zapraszamy. Dla osób towarzyszących zapewniamy atrakcję w postaci zwiedzania bunkrów i innych zabytków na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego przy udziale profesjonalnego przewodnika.

One thought on “Zapisy na Zawody Łosoś Drawy 2022

  • 4 stycznia, 2022 o 6:37 pm
    Permalink

    Nie rozumiem Waszego działania.Z jednej strony powołujecie do życia twór,który ma chronić Drawę,rzekę w której de facto nie ma ryb z powodu pozostawienia jej samej sobie przez PZW i przez to niemiłosiernie skłusowanej. Z drugiej strony swoją działalność zaczynacie od organizacji zawodów wędkarskich(!!!sic) na tych niedobitkach jakie jeszcze zostały..To jest jakieś rozdwojenie jaźni ,bo inaczej tego już nazwać się nie da!W ten sposób jak będziecie działać to nie wróże sukcesów ani poparcia Waszej działalności przez większość Braci Wędkarskiej..Weźcie się ogarnijcie,póki jest na to jeszcze czas.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *